چهار تا از بهترین کشورها برای کار برنامه نویسی

image here

1- مسافرت کاری ازطریق برنامه نویسی به سوییس
سوییس، خاطره بچه های آلپ و البته نان های سفید هایدی را در ما زنده می کند اما خارج از دنیای کارتون ها هم گزینه مناسبی برای مهاجرت برنامه نویسان است. البته جمعیت سوییس در مقایسه با کشورهایی مانند آمریکا و یا انگلیس بسیار کمتر است اما توانسته سطح رفاهی بالایی را برای ساکنین خود فراهم کند. درآمد سالیانه مهندسان و توسعه دهندگان نرم افزار در سوییس سالیانه حدود 105 هزار دلار است.

2- مسافرت کاری ازطریق برنامه نویسی به نروژ
نروژ یکی از شادترین کشورهای جهان است و سطح درآمد ها در این کشور از بسیاری از کشورهای دیگر بالاتر است. برنامه نویسان میتوانند تا 85 هزار دلار درآمد سالیانه از طریق کار کردن در نروژ داشته باشند.

3- رفتن از طریق برنامه نویسی به آمریکا
ایالات متحده همواره یکی از پیشروان تکنولوژی و پیشرفت در جهان بوده و مقر اصلی بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا دراین کشور است. همین مسئله باعث شده آمریکا به مکانی ایده آل برای فعالیت های برنامه نویسی تبدیل شود. این کشور بیش از 100 میلیون نفر نیروی کار دارد که حدود 4 تا 5 میلیون آن ها، برنامه نویسان هستند. درآمد سالیانه برنامه نویسان در آمریکا مبلغی حدود 80 هزار دلار در سال است.

4- مسافرت کاری از طریق برنامه نویسی به استرالیا
این قاره ی گرم علاوه بر کانگوروها میزبان خوبی برای برنامه نویسان نیز می تواند باشد. دولت این کشور در 5 سال اخیر حدود 14 هزار شغل جدید در حوزه ارتباطات و تکنولوژی فراهم کرده که این مسئله، با استقبال خوبی از جانب برنامه نویسان در سراسر دنیا مواجه شده است. درآمد سالیانه برنامه نویسان در استرالیا سالیانه به طور متوسط 70 هزاری دلار گزارش شده است.

انتخاب کشور مقصد، به اطلاعات و تحقیقات بیشتری نیاز دارد و باید از بسیاری از جنبه ها سنجیده شود. اما کشورهایی که در بالا معرفی شد نسبت به سایر مناطق جهان برتری های چشمگیری دارند. در مراحل اولیه تقویت مهارت ها و البته، مشاوره با افراد باتجربه می تواند کمک زیادی به شروع این مسیر بکند
ادامه کشور های امریکایی و آسترالیایی با جمع بندی پست خواهد شد